2012 m. lapkričio 2 d., penktadienis

Paaiškėjo AAFF čempionai

Lietuvos futbolo federacijos III lygos AAFF čempionato laurais pasidabino Alytaus „Centras”, lemiamoje dvikovoje įveikęs Veisiejų „Dainavą”. Veisiejiškiams, po 11-os susitikimų turėjusiems 24-is taškus, užteko lygiųjų ir po 17-os metų pertraukos jie būtų galėję džiaugtis aukso medaliais. Susitikimo pabaigoje rezultatas buvo lygus (3:3), tačiau veisiejiškiai įvartį įsimušė į savo vartus ir apmaudžiai pralaimėjo 3:4. Po šios sėkmės „Centras“ įsirašė 25-ąjį tašką ir tapo pirmenybių nugalėtoju. FK „Simnas" neseniai savo trofėjų kolekciją praturtinę Pietų Lietuvos taure, jau užsitikrino trečiąją AAFF vietą. LFF III lygos prizininkų apdovanojimas numatomas lapkričio 11-ąją, paskutiniųjų A lygos rungtynių tarp Alytaus „Dainavos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ pertraukos metu. Varėnos Merkys, tarp 7 komandų liko penktas.