2011 m. birželio 12 d., sekmadienis

Įveikti pietų Lietuvos olandai - Miroslavas

Rezultatu 3:1 pergalę šventė Merkinė! Įvarčiai: Audrius Plytnikas, Mindaugas Černiauskas, Robertas Petrulevičius. Miroslavo stadionas: pats geriausias iš visų iki šiol matytų. Priežastis - iš jo labai gerai matosi bažnyčia, dėl ko žaidėjai patiria transcedentinius pojūčius... aikštės matmenys: beveik kvadratas, dėl ko čia atvykstantys turi atsisakyti įprastų žaidimo schemų. Komanda: susirinko, kad būtų parako: Egidijai, Tomas Boras, Mindė-dušekas, tikras praėjusio mačo policininkas Zi roberto, pergalių talismanas Deividas, nepakeičiamas kraštas Tomčiuks ir Eugenijus, Adrius (babmbalis)...savaime aišku...Vytautas B. atsarga, kuri nedaro gėdos: Irma, Audė, Povilas, Šaras, Lukas (oj nepaminėjome Aringo :) Ištarkime jo vardą taisyklingai. Tylusis treneris šį kartą - Dima. Žaidimas prasidėjo gera sparta. Pirmas kėlinys: keletas puikių Merkinės komandos progų: reidai dešiniu arba kairiu kraštu, keletas pavojingų smūgių į skersinį arba šalia vartų, galų gale Audriaus techniškas smūgis ir rezultatas 1:0. Antras kėlinys: įvykiai. Puiki proga Tomui (mes žinome, kad išauš ta diena, kai Tomas išnaudos progas, kurias susikuria savo puikiu spurtu), Mindės nuopjova ir netikėtas įvartis Miroslavo vartininkui, puiki gynyba ir Roberto techniškas smūgis į dešinį vartininko kampą ...Miroslavą galima pagirti: vaikinai jauni ir techniški, atėmė taškus jau dviem komandoms, na ir demonstravo gražų žaidimą, grįstą perdavimais ir techniškais individualiais reidais. Nauja komanda, gražios aprangos, atletiški gerai sudėti vaikinai. Dar susitiksime ;) Nenusileiskite kitiems, atimkit taškus Vilkmergei... ;)