2011 m. gegužės 29 d., sekmadienis

Jiezno iššūkis priimtas

Jieznas Merkinė: 1:10. Puikus rezultatas gerai nuotaikai. Pergalės skonis visuomet svaigina (Arnika praeityje)... Vartai: Šaras. Gynyba: Deividai arba "du D", Tomčiukas, Eugis, Povilas; saugai: Robertas, Mindė č., Aivaras, Audrius, Audriaus broliukas Tomas, Puolimas - Vytautas B., Irmis. Palaikymo komanda: Sabonių šeimyna, Vilma ir Silva. Jieznas - jaunimas + patirtis. Nuo pat pirmų minučių aikštėje dominuoti ėmė mėlynai balti, nujausdami, kad reikalus galima susitvarkyti dar pirmajame kėlinyje merkiniškiai ėmėsi varžovų vartų spaudimo. čia mums gelbėjo patys jiezniškiai, dvi atakos - du kart žaidžiama ranka ?Jiezno baudos aikštelėje - taigi du pendeliai. Juos šaltakraujiškai nedapūstu kamuoliu realizuoja Audrius. Padėtis atrodo rami, bet štai jiezniškiai surengia ataką, kurią savo stiliumi nutraukia eugis... Atrodo, kad teisėjas susijaudina ir nusprendžia skirti 11 m baudinį. Atremia Šaras, bet gynėjai pramiega ir leidžia smūgį pakartoti. Rezultatas švelnėja. Toliau įvykiai klostosi taip, kaip ir svajojo merkiniškiai: kamuolį mindei į kairį kraštą įmeta Aivaras ir rezultatas švelnėja didėja. 1:3. Keletas minučių ir reto grožio įvartį po robkės pakėlimo iš kampo galva muša eugis. Devetka. Kroučo stiliumi. Jiezniškiai bando kažką regzti, bet juos tvarko Merkinės gynėjų tendemas. Nėra dimos, bet yra Deividas, kuris garantuoja, kad pro jį lengvai niekas nepraeis. Top defender. Antras kėlinys. Merkiniškiai įkvėpti barsos stiliaus, antrą kėlinį pradeda dar aktyviau nei pirmąjį. Straipsnio autorius nepamena visų epizodų, tik atsimena, kad įvarčius toliau renka Audrius, jo brolis Tomas, muša Aivaras, O dar pora įvarčių gale įpiešia robkė. "Na pamenč" - kaip pasakytų broliai lenkai... Malonus mačas, gera atmosfera komandoje,  patraulus akiai žaidimas smagiame paprienės stadione. Arividerči amigos. Susitiksime kitą savaitgąlį Merkinėje.